Truall prej 10 ari ne lokacion te mire ne Bardhosh

Shitet nga: Lindi 16 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Trualli gjindet ne vend shume te mire ne anen e eperme (djathtas) prej rruges kryesore (Prishtine – Bardhosh), afer Albit. Ka komplet infrastrukture (uje, rryme, kanalizim), dhe gjindet prane rruges se asfaltuar.
Lokacioni si ne harte me poshte. Cmim i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim