Truall prej 18 ari ne Matiqane...

Shitet nga: Halil 22 Krr 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne lagjen Matiqan jo larg nga xhamia e kesaj lagje.Trualli posedon te gjithe infrastukturen duke perfshire rrugen,ujesjellesi,kanalizimi,rryma.Toka posedon dokumentacionin e rregullt.Cmimi i arit eshte 12.000E.Presim bleres serioz 044350747 DHE VIBER +37744258456 ,,,,,044646431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim