Truall prej 2 ari ne Prishtine

Shitet nga: selim 10 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Adresa: Rr. Muharrem Qena - Hajvali
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes trual prej 2 ari, me dimenzione 17,5 x11.2 m, Trualli gjendet ne Hajvali ne lagjen peroi i thell, me pamje kahe Gjykatat e reja , trualli gjendet ne nje hapesir te mire me rrug private vetem per 5 shtepi,
Ne trual eshte e ndertuar nje shtepiz me 50 m2. me dimenzione 11.5x 4,10, por eshte e pa perfunduar, eshte e ndertuar me 2013 ne muajin Maj, dhe mund te legalizohet ndertimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim