Truall prej 2 hektar ne Prishtine

Shitet nga: Arsim 25 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Eshte toke pjellore e cila eshte 2 hektar.Eshte afer rruges kryesore e cila lidh Prishtin prapashtic.Eshte e funizuar me uj dhe rrym vendodhja eshte ne fshatin prapashtic ari eshte 450 euro numeri i telefonit ku mund te konktaktoni esht 044 787 042.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim