Truall prej 2600m2 ne Malin e Robit Durres !!!

Shitet nga: Lorenc 01 Krr 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET TRUALL TEK MALI I ROBIT PRANE FSHATIT TURISTIK "KOLOVERI" (KLA-XHU). ESHTE RRETH 2600m2 DHE 400m DISTANCA NGA BREGU I DETIT. TOKA ESHTE ME CERTIFIKATE PRONESIE. NGA TE DY ANET E TRUALLIT SHITET TRUALL TJETER NE QOFTE SE KENI NEVOJE PER TE ZMADHUAR PRONEN PER NJE MINI-FSHAT TURISTIK. TRUALLI KA SHESH DHE NJE PROJEKT IDE PER TA NDERTUAR , PO NE QOFTE SE NUK JU PELQEN MUND TA NDYSHONI SIPAS STILIT DHE IDESE SUAJ. JU LUTEM TE KONTAKTOJNE BLERES SERIOZ DHE QE KANE MUNDESI FINANCIARE PER TA BLERE DHE ZHVILLUAR KETE PRONE ! TOKA KA NJE POZICION STRATEGJIK SEPSE NDODHET NE KRYQEZIM RRUGE DHE KUFIZOHET NGA DY ANE ME RRUGE . KJO GJE SHIHET QARTE NE HARTAT E TOKES !!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim