Truall prej 3 ari e 20 m ne Prishtine

Shitet nga: Urbangrup 22 Sht 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet turalli ne magjistralen Prishtione -Gjilan (me sakte afer Gorenjes ).Eshte i pershtatshem per ndertim lokalit apo biznesit dhe eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt(leje ndertimi P+5)

-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim