Truall prej 3 ari ne Prishtine

Shitet nga: Besim Krasniqi 02 Maj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Trolli gjendet ne lagjen Emshir Prishtine, afer shkolles fillore "7 Marsi". Ka infrastrukturen dhe mundesi qasje ne dy rruge.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim