Truall prej 3 ari ne lagjja Logreta

Shitet nga: artan 13 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe prej 3 ari ne lagjen Logreta ( magjistralja Prishtine - Hajvali, te shtypshkronja koha ditore , afer lagjes Marigona ).
Trualli e ka infrastrukturen e nevojshme per ndertim
- rrugën 6 metra
-qasjen ne rryme,
-qasjen ne ujsjelles,
-qasjen ne kanalizim,
- fushat sportive per banoret e lagjes,
dokumentacioni ne rregull ,e gatshme per banim dhe vend ideal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim