Truall prej 4 ari ne Hajvali

Shitet nga: Perparim 06 Shk 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes truallin prej 4 ari, ne Hajvali, 100m larg nga Spitali Amerikan (magjistralja Prishtine-Gjilan). Trualli eshte i ndare ne parcele, posedohen te gjitha dokumentacionet. Uji, energjia elektrike dhe kanalizimi ne truall. Qmimi 8.000 € per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim