Truall prej 4 ari ne Prishtine

Shitet nga: TRUALL 10 Mar 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 4 ARI me dokumentacion te rregullt afer lagjes 038 poashtu afer Gorenjes rruges per Hajvali...eshte ne pozite te mire ka edhe ndertime te reja...pres bleres serioz dhe nuk bej ndrrim...qmimi eshte i diskutueshem...Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim