Truall prej 5 ari ne Matiqan

Shitet nga: Hasan 21 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet trualli prej 5 ari ,trualli gjendet ne Matiqan ,Trualli ka gjith infrastrukturen e nevojshm si rruge te gjer, rrym uje kanalizim etj.dhe gjendet ne nje pozit shume te pershtatsheme per ndertim. te interesuarit per info shtes mund te lajmrohen ne tel. 044 853 453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim