Truall prej 5 ari ne Prishtine

Shitet nga: Asllan 10 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5 ari truall (nuk ndahen) ne Prishtine. Rruga per Llukar saktesisht 800 (m) me larte se Bunari i Hajratit me infrastrukture komplete
Rruge te asfaltuar buze truallit,
Uje,
Rryme,
Kanalizim,
Internet & kabllovik, gjendet edhe parku afer truallit ne fjale.
Nje vend i qetë per jetes.
Çmimi 8000 €/Ari.
Per te interesuarit, posedoj gjithashtu edhe 2.5 ari truall me çmim te pergjithshem 9000 €.
Nr. kontaktues: 044/425-288, 044/270-969 si dhe ne viber +37744425288 ose +37744270969
Bartja dhe perkthimi ne menyre ligjore. I interesuar per bleres serioz. SMS mos dergo!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim