Truall prej 5 ari ne Prishtine

Shitet nga: Gëzim 30 Gsh 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
5 Ari me infrastruktur të kompletuar me leje ndërtimi me dokumenta të kompletuara.
Bëjm ndrrim dhe me banes n'qender të qytetit Prishtinë.
Perparsi kan blersit me mundësi kesh.
Tel. 045322447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim