Truall prej 5 ari ne Prishtine

Shitet nga: Asllan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes, 5 ari truall (nuk ndahen)ne Prishtine. rruga per llukar saktesisht 800 m me larte se Bunari i Hajratit me infrastrukture komplete rruge te asfaltuar buze truallit, uje, rryme, kanalizim, internet, gjendet edhe parku afer truallit ne fjale, nje vend i qet per jetes. Çmimi 7500 euro / Ari
Per te interesuarit, posedoj gjithashtu edhe 2.5 ari truall me cmime me te voltishem se trualli i larte cekur
Nr. kontaktues: 049 235 828, 044 270 969si dhe ne viber +37744373141
Bartja dhe perkthimi ne menyre ligjore. I interesuar per bleres serioz. SMS mos dergo!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim