Truall prej 5 ari ne Veternik

Shitet nga: Trolli 24 Pri 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me hapsir 5 ari Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte i urbanizuar me leje ndertimi dhe me infrasturktur rruge, uje, rryme, kanalizim etj, trualli gjendet ne veternik afer fashatit nderkombatar dhe handikosit eshte 100 metra prej rruges kryesore qe te dergon te pallati i drejtsise dhe te gorenja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim