Truall prej 5 ari te Peugeot☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit

*Shitet trualli i cili gjendet mbrapa sallonit Endritit te Peugeot.
*Siperfaqja: 5 ari
-Cmimi: 10000€/ari
-Trualli gjindet afer rruges ka kanalizim,instalimin elekrik dhe i posedon te gjitha dokumentat.


Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim