Truall prej 6 ari ne Prishtine - Shitet dhe Nder..

Shitet nga: Qendrim 19 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Trualli ka 6 ari dhe gjendet mbrapa Lagjes 038.

Trualli ka infrastrukture komplete.

Mundesi ndrerimi me veture dhe banese ne Fushe Kosove.

Per me shume infromata, ju lutem me kontaktoni...


Tok
Veternik
Qagllavic
Toke
tok
truall
trull
shtepi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim