Truall prej 60 ari në Miradi të Epërme- Fushë Ko..

Shitet nga: Shitesi 25 Tet 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes truallin me siperfaqe prej 60 ari në fshatin Miradi të Epërme-Fushë Kosovë. Trualli ka infrastrukturë komplete:rrugë të asfaltuar,rrymë,ujë,kanalizim, tel & internet & TV. Trualli është i përshtatshëm për të jetuar dhe për shumë lloje biznesi,ngritjen e serrave, fermes, pemishtes si dhe për të jetuar.Trualli gjendet rreth 2.4 km larg rruges magjistrale F.Kosovë -Pejë, Nga Prishtina është larg 10km. Përkthimi bëhet menjëherë,sepse prona gjithmone ka qenë e jona. Çmimi është shumë i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim