Truall prej 7.30 ari ne Bardhosh te Prishtines

Shitet nga: XXX 21 Qer 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 7.30 ari truall ne Bardhosh Komuna e Prishtines 400 metra nga PTK dhe Albi Mall ne brendi te fshatit, me infrastrukture te kompletura.

Prona eshte e jona me dokumentacion te rregullt.

Presim bleres serioz.

Per me shum

044-77 51 66
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim