Truall prej 9,40,ari ne Prishtine

Shitet nga: ERONA shpk 14 Nën 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli i cili eshte 9.40 ARI,jan afer busina petrol,trualli eshte i pershtatme per ndertim te ndonje objekti ,eshte nje vendi te qet dhe adekuate per zgjedhje e te jetuarit,qmimi sipas marrveshjes

Per me shume mund te me kontaktoni ne kete nr:
+38649394111

ose ne email
amar_leci2@hotmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim