Truall prej 9,40,ari ne Prishtine

Shitet nga: ERONA shpk 16 Qer 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 9.40 m2
Komuna: Prishtinë
Trualli ne shitje eshte 9ari e 40metra,jan afer busina petrol,jan te pershtatme per ndertim te ndonje objekti ,esht nje vendi i qet dhe adekuat per zgjedhje e te jetuarit,qmimi sipas marrveshjes.


Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim