Truall te pallati i drejtesise

Shitet nga: Driton 18 Krr 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR   12 000 EUR

Sipërfaqe: 800 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truall prej 8 ari ne Prishtinen e re afer pallatit te drejtesis dhe perball fshatit nderkombetare
Rruga eshte 6 metra, uji,rryma etj.
Trualli mund te perkthehet menjeher dhe nuk eshte hipotek.
Mundesi nderrimi
Cmimi eshte 10000€ per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim