Truall

Shitet nga: Dukagjin Kurteshi 02 Nën 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Adresa: Bernice e eperme
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truall ne Bernice te Eperme. Gjithsej jane 40 ari e ndare dhe parcializuar ne 7 place me rruge private.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim