Trualli 1.24 ari ne Prishtine

Shitet nga: valmir 29 Nën 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR   45 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET TRUALLI 1.24 ARI 45000€ I zbritje ne 33000€ PERSHTATSHEM PER SHTEPI BANIMI KA 10 METRA GJONSI DHE 12.4 METRA GJATSI KA KANALIZIMIN UJISJELLSIN Dhe esht vendi i pastruar GJENDET NE PRISHTIN RRUGA 1 TETORI AFER PARKUT TE QYTETIT MPRAPA HOTEL SIRIUS VI AJRORE 600 METRA DOKUMENTACION I RREGULLT BEHET PERKTHIMI I MENIHERSHEM SHIKONI FOTOT ESHTE KOPJA E PLANIT {NE STOM TE RRUGES} SHITET TE INTERESUARIT LE TE LAJMROHEN NE NR +37745 570849 mund te me kontaktoni edhe ne viber ose whatsap ne ket numer kush esht i interesuar per truall te mir e te lir as sa nje banes ne prishtin e kemi ne qmimi i volitshem per kush ja din rendesin qytetit pres bleres serijoz Ndrrim i mundeshem me 2 banesa nga 60 kfadrat ne fush kosov me ndrrim qmimi nuk zbritet ose me 1 banes nvaret qmimi i baneses diferenca te shtohet me pare ndrrim edhe me vetur vlera e vetures seri ne 15000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim