Trualli 5 ari ne Prishtine

Shitet nga: Bahri 21 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli prej 5 ari ne lagjen Medreze afer fushes Flamurtari,ngjit me shkollen Nazim Gafurri.Trolli ka plan urbanistik dhe posedon te gjitha dokumentat.Presim bleres serjoz.Trualli eshte i kufizuar me ngjyr te kuqe ne harte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim