Trualli 500m2 ne Matiqan

Shitet nga: Zymer 28 Dhj 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne matiqan me siperfaqe prej 5 ari (500m2)

Trualli e ka të gjithë Infrastrukturen:
- Ujin, kanalizimin, rrymen dhe rrugen e asfaltuar.
Trualli gjendet 500 m prej rruges kryesore Isa Kastrati duke filluar prej varrezave në Matiqan ashtu siq shihet ne fotografi.
-Ka pamje shumë te mirë nga qyteti dhe ma gjërë dhe është lagje e banueshme dhe shumë e qetë.
-Shkolla fillore, Shtepia e shendetit, Xhamia te gjitha jane ne nje distancë perafersishtë 1000 metra.

Ideal per banim dhe familje.

Qmimi shumë i volitshem per vetem10000 euro ari.
Telefononi: 045453701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim