Trualli mbrapa forteses 4.30 ari

Shitet nga: Shkelzen 22 Maj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mbrapa Forteses
Sipërfaqe: 430 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes truallin mbrapa forteses siperfaqe 4.3 ari me infrastruktur komplet
Rrym
Uje
Leje ndertimi
Rruge
Me dokumentacion te rregullt perkthimi behet menjeher +37744297182 dhe +37744422120

Cmimi i negociushem

Mundesi nderrimi me banes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim