Trualli ne Brezovice 47 ari 30 m

Shitet nga: Xhelal Ahmeti 16 Sht 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli 47 ari 30 m ne Brezovice pergjate rruges . I pershtatshem per pushime , vikende, restaurante dhe biznese te tjera e hotilieri Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim