Trualli ne Lagjen Matiqan 6 ARI e gjys

Shitet nga: Rexhep 10 Shk 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne lagjen Matiqan Trualli ka rrymen dhe ujsjellesin . Jan 6.5 Ari

Esht vend i bukur per banim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim