Trualli ne MATI 1

Shitet nga: veton 23 Mar 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne lagjen MATI 1, afer banesave te Standardit ne Bregun e Diellit. Trualli eshte 3 ari e 13 metra. E pershtatshme per ndertim individual dhe kolektiv.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim