Trualli ne Prishtine Rruga qe lidh Arberin me S..

Shitet nga: Sead 18 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli prej 5 Ari ne prishtine vetem 3 KM nga qendra e qytetit perkatesisht Afer fshatiti Shkabaj. Trualli gjendet ne ne rrugen Qemal Stafa Arberi 1Km nga Vorrezat dhe Xhamia Rruga e Asfaltuar dy trakshe me Ndriqim publik, kanalizim, 50 Metra nga rruga kryesore. Dokumentacioni krejt ne rregull, perkthimi i menjehershem. Infrastruktura e kompletuar Uje, Rrym, kabllovik.... Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim