Trualli ne Qagllavice.

Shitet nga: Arbnor 31 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qagllavice, Prishtine
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne Qagllavice me siperfaqe 450m2 me nje pozite te pershtatshme per ndertim e cila ka edhe kyqje ne rruge. Parcela eshte ne emer te pronarit dhe pa ndonje problem per bartje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim