Trualli ne Shitje (3.24 ari)

Shitet nga: Fisnik Aliu 18 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli 3.24 ari ne Veternik. Qasje ne kryq te rruges, leje ndertimi, kanalizim, uje dhe elektricitet.

Me mundesi nderrimi me banese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim