Trualli ne Veternik

Shitet nga: isak 12 Shk 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 4,5 ari (450m katrore)trull ne veternik mbrapa Rezonances,te lagja e Dubait lagje shum e mire per banim .,dokumentat jan ne rregull dhe trolli asht ne emer timin dhe menjiher bahet perkthimi mbrenda dites te interesuarit mund te paraqiten ne tel ,e lartshenuar ne Kosove ose tel +4917648823190.ne Gjermani.Ju mirpresim vetum ne oferta serioze pergjigjem .Mundesisht ne emailin tim me shkruani ,ose ne tel te Gjermanise flm . 1 Ari kushton 13500 ju pergjigjem te gjitha ofertave .Ju mmiesem po me qit numer mundeni ne viber me thirr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim