Trualli ne Veterrik mbrapa Grand Store

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 04 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet toka ne Veterrnik prapa Grand Store.Ka siperfaqe prej 4 ari.Ka infrastrukture te rregulluar(rryme,uje,kanalizim).Qmimi 25 000 euro per ari .Perkthimi behet menjehere dhe pronari eshte shqiptar.


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim