Trualli ne laplasel

Shitet nga: Toni 19 Nën 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 150 EUR   3 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 7 ari truall ne laplasel toka gjindet afer shtepive dhe ka dokumentacion te rregullt me flet poseduese e ka te lejuar ndertimin, 3400 euro per ari. mirepo ka mundesi te shiten edhe 7 ari tjer jan ngjitur me te .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim