Trualli ne shitje

Shitet nga: gezimi 21 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Veterrnik
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli me urgjenc ne siperface 5 ari
me infarstruktur te kompletuar dhe me leje per ndertimi
cmimi i volitshem!!!

tel:049909069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim