Trualli ne shitje 1300€/ari ☻☻

Shitet nga: REAT 26 Qer 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
*Shitet trualli ne Gazimenstan afer betonieres DINO
*Siperfaqja: 54ari
-Cmimi: 1300€/ari
-Trualli gjindet afer rruges ka kanalizim,instalimin elekrik dhe i posedon te gjitha dokumentat.
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim