Trualli ne shitje

Shitet nga: Albert Citaku 21 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Adresa: Bernice e Eperme
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne Bernice te Eperme, ngjitur me rrugen Podujeve-Prishtine. Trualli ka infrastrukturen dhe eshte i pershtatshem per biznes.
Bej edhe nderrim me banese.

tel.044 171 420
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim