Trualli ne shitje

Shitet nga: Bajram Azemi 25 Jan 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kodra e Trimave (Vranjefc)
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Truall ne siperfaqe prej 5 ari i pershtatshem per banim me te gjithe infrastrukturen e nevojshme.Trualli gjendet me qasje ne te dy rruget rrugen 27 Nentori dhe Ibrahim Fehmiu.
Personi kontaktues Bajram Azemi 044262030,049262030
Cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim