Trualli ne siperfaqe prej 5 Ari

Shitet nga: enver 26 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne siperfaqe prej 5 Ari - Ne Lagjen "Qendresa", rruga "Deshmoret e Loxhes", Veternik, Prishtine.
Infrastrukture e plote:
- Uje
- Rryme
- Kanalizim
Lagje e urbanizuar dhe e banuar. pllaci kufizohet me tri rruge si dhe ipet leje ndertimi

+386 49-445-678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim