Trualli prej 10,5 ari ne lagjen Mati 1 - Prishtine

Shitet nga: Pronari Dje 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Mati
Sipërfaqe: 1049 m2
Komuna: Prishtinë
Shes truallin qe gjindet ne lagjen Mati 1, rr.Isa Kastrati, afer shkolles Mileniumi 3, perballe pompes se benzines Stella.

Trualli gjindet rreth 40 metra nga rruga kryesore e asfaltuar.
Siperfaqja eshte 1049 m2 (10.5 ari) dhe ka qasje ne rrugen kryesore nga te dyja anet.

Bejme nderrim me banese.

Cmimi eshte 12.000 eur ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim