Trualli prej 5 ari prapa Gorenjes ne Veternik.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli me siperfaqe prej 5 ari ne Lagjen Veterniku, prapa Gorenjes.
Trualli ka pozite shume te mire, dhe posedon dokumentacion te rregullt.

Cmimi i truallit eshte 18000 euro/ari.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob: 044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim