Trualli prej 7 ari Prishtinë te Bunari i Hajrati..

Shitet nga: Idriz 17 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 7 ari ne Prishtine te Bunari i Hajratit afer tunelit me te gjithe infrastrukturen e nevojshme, rrugen e asfaltuar, ujin, kanalizimin, rrymen. Toka ka qene dhe eshte e jona gjithemone dhe nuk eshte hipoteke dhe perkthimi mund te behet menjeher.
Mund te bejme ndrrim edhe me banese ne Lagjen e Spitalit, ne Fushe Kosove
Kontakti:
Viber: +386 49 239 939
vala: 044 239 939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim