Trualli rruges për Germi

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli rruges për Germi afer shkolles Normale me infrastrukture te rregullur dhe me te gjitha dokumentet e nevojshme. Gjiithsej jan 42 ari por mund te ndahen ne dy parcela qe i bie nga 21 ari.
Cmimi: 35.000 Euro per ari
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim