Trualli sip70 ari te Kazerma Adem Jashari..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 24 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten 70 ari truall afer Kazermes Adem Jashari afer te objektit te AKI-se
Perkatsisht Prapa tregut te makinave. buze hekurudhes, nji pozite shume e bukur per biznes.

Trualli munde te ndahet nga 5 ari me cmim prej 13000euro/ari

Shitja mbi 20 ari cmimi eshte i diskutueshem

Trualli shitet edhe ne teresi por edhe ndahet varesisht prej kerkeses

Ndodhet ne kufi me Kazermen me qasje ne rrugen Prishtine-Peje dhe ne rrugen Prishtine-Mitrovice nga tranziti qe lidhet me rrethin e Arberise(Dragodanit)
Ndersa vete parcella ka dy hyrje dalje.

Dokumentacioni eshte i rregullt dhe pronari Shqiptar.

Agjencioni per Patundshmeri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim