Trualli

Shitet nga: Mimoza Azizi Hasangjekaj 24 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli 6 ari ne Veternik, mbrapa nderteses se Gorenjes. Çmimi 15000€ per ari, me dokumentacioni te rregullt.
Kontakt: 044220256 dhe 044123465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim