Trualli

Shitet nga: orhan 07 Sht 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Sipërfaqe: 21.41 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli prej 21 ari ne Bernice te Poshtme me plan rregullativ dhe leje ndertimi me qmim te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim