Trualli

Shitet nga: toka 06 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne periferi te prishtines rruga per ne livaxhë i pershtashem per gjdo lloj veprimtarie 28.5 ari gjersia ne rrug te asfaltuar eshte 37 metra ka rrym uje nga ujsjellsi kanalizim dhe gjith infrastrukturen e nevojshme..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim