Truallin 2 ari afër shkollës fillore

Shitet nga: ertan 04 Tet 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Adresa: Kalabri - Emshir, afer shkolles fillore
Sipërfaqe: 2 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli ka 2 ari dhe ka formen e katërkëndëshit. Poashtu shitet edhe shtëpia në të majtë siç shihet ne foto, keshtu qe per ata qe deshirojne mund te blejne vetem truallin qe shitet ne te djathte, ose edhe shtepine nese deshirojne. Cmimi i truallit eshte 45 mijë euro.
100 metra afer eshte shkolla fillore "7 Marsi", poashtu edhe Ambulanta (Mjekesia Familjare). Rruga eshte e shtruar mire, si dhe ka infrastrukture te plote.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim